Akumulátory

Startovací baterie

Startovací baterie mají hlavní využití jako primární zdroj startování spalovacích motorů vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky, automobilů, el. agregátů atd. Používají se též, jako hlavní zdroj energie pro pohon drobné manipulační techniky a strojů s nižším nárokem na elektrickou energii.

Naši firma dodává startovací baterie různých rozměrů, napětí a výkonů pro veškerou manipulační techniku, automobily atd.

prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi prislisenstvi

Trakční baterie – dle požadavků zákazníka

Trakční baterie jsou zdrojem energie pro elektrické vysokozdvižné vozíky, elektrické tahače a plošinové vozíky, samohybné plošiny, elektromobily, ručně vedenou techniku a ostatní manipulační techniku využívající pro svůj pohon elektrickou energii.

Naše firma dodává trakční baterie poskytující vysokou úrověň výkonu a dlohodobou životnost pro veškerou manipulační techniku a samohybné stroje a to jak pro provozy s malým zatížením, tak pro náročné vícesměnné provozy. Vysoké učinnosti a životnosti námi dodávaných baterií bylo dosaženo použitím odolných desek a ostaních komponentů, díky tomu bylo dosaženo vyšších výkonů při zachování stávajících rozměrů baterií.


Dodáváme trakční baterie:

Samozřejmostí je možnost využití služeb našeho servisu. Novou baterii dopravíme, vyměníme ji za vadnou a vykoupíme použité  baterie.


Vozíky jsou vytuněné

Dodáváme a montujeme kompletní příslušenství
k motorovým vysokozdvižným vozíkům